NYNÍ v prodeji nová kniha Praktická mediace » zjistěte více

Kurzy mediace od profesionální mediátorky

POZOR: Přihlašujte se na ŽIVÝ ONLINE kurz Úvod do mediace » zjistěte více

Odhalení: Kurz mediace pro rok 2020 v novém kabátě!

Všimli jste si změn ve Výcviku mediace? A přemýšlíte, co se stalo? Pak čtěte mé vysvětlení…

Jak to všechno začalo

Mediaci školím od roku 2012. Nesmírně mě tahle práce s lidmi baví. Baví mě vidět jejich posuny, jejich AHA momenty. Chci, aby se u nás všichni cítili dobře, vtaženě, v pohodě, povzbuzeně, motivovaně, aby si mohli vychutnat svůj růst.

Kurz mediace Praha - Výcvik mediace

Postupem času se stávalo stále jasnějším, že lidé chodí na stejný kurz s různými cíli. Ne všichni se chtěli stát zapsanými mediátory. I proto jsem začátkem roku 2017 zavedla v ČR jedinečný koncept kurzu – délku kurzu si mohl každý nastavit individuálně podle svých potřeb.

Tohle tady ještě nikdy nebylo:

  • Tři dny mohl absolvovat ten, kdo chtěl zjistit, co to vlastně mediace je a seznámit se s jejími technikami a možnostmi použití.
  • Šest dní zvolil ten, kdo chtěl mediační techniky v praxi víc používat, umět zacházet s konfliktem, s kterým se setká v osobním nebo pracovním životě.
  • Celých devět dní potom mohli absolvovat ti, jejichž cílem bylo složit zkoušku zapsaného mediátora na Ministerstvu spravedlnosti. Chtěla jsem vycházet lidem vstříc.

A protože to celé byl můj srdeční projekt, svoji energetickou stopu jsem obtiskla i do ceny. Odborníci na cenotvorbu by asi padli. Ale moje cena odráží datum mého narození – 23.4. Proto cena 23 400 Kč.

Když to všechno chytlo vysoké obrátky…

Kurzy se rozjely takovou rychlostí, jakou jsem nečekala ani ve snu. Už nebylo reálné, abych je školila pouze se svou nejsilnější oporou – Danou Rabiňákovou, člověkem, který mě v minulém tisíciletí učil lektorovat a v tomto tisíciletí mediovat.

V tu chvíli se objevily dvě další bytosti, které se s obrovskou pokorou k oboru více než rok poctivě učily, co to znamená mediovat a lektorovat. Z Jitky Morávkové a Terky Mohylové jsou dnes mediátorky, které dokážou lidem mediací pomoci. A především profesionálně vedou kurzy mediace podle konceptu, který jsme kdysi s Danou rozjely. O takové synergii a vzájemné podpoře jsem si netroufala ani snít.

V lednu 2018 jsme spustily projekt Institut pro mediaci a pracovní vztahy. Tam se potkávají všechny naše silné stránky. A účastníci to cítí.

Naše kurzy jsou plné velmi brzy po vypsání termínů a lidé spolu zůstávají v kontaktu i dlouho po skončení kurzu.

Jak dál?

Vím, že každý máme slepou skvrnu. Vím, jak je snadné podlehnout samolibému „nejlepší jsem já“.

Proto jsem se rozhodla skončit.

Ne napořád, jen na půl roku.

Chci se stáhnout a popřemýšlet o tom, co ještě vylepšit, co vám dát víc, jak to vše udělat ještě lepší, záživnější, intenzivnější.

Proto od ledna do září 2020 nebudu lektorovat žádný standardní kurz.

O kurzy ale nepřijdete! V 1. pololetí 2020 vás čekají 4 první, 4 druhé a 4 třetí stupně (prohlédněte si termíny kurzu mediace). Všechny povedou moje výše zmíněné kolegyně. A přidá se k nim Dana Mánková, která je mojí lektorskou souputnicí od roku 2000. Jen se posledních pár let specializovala na jinou cílovou skupinu.

Vydržím půl roku „důchodu“, jak svému stáhnutí se říkám?

No, asi ne ????. Vlastně určitě ne.

Připravila jsem pro vás něco, co tady ještě nebylo

Proto jsem na jaro 2020 připravila JEDEN JEDINÝ, jedinečný, exkluzivní a velmi „vymazlený“ kurz mediace. Začínáme v dubnu.

Účastníky si budu vybírat. Chci vytvořit skupinu, která bude mít potenciál velkého růstu, která ode mě (a od nás) dostane naprosté maximum – ale od které budeme také maximum očekávat. Je pro ni připravená spousta materiálů, podkladů, cvičení. Ale očekávám nasazení.

Toto je moje vysvětlení, proč teď budou některé věci jinak, proč se některé věci na webu změnily a přestěhovaly a co se děje, že už nebudu tak vidět.

Děje se to, že vám chci dát spokojenou odpočatou lektorku s nápady, jak vám tu cestu k mediaci co nejvíc zpříjemnit a usnadnit. Do křeččího kolotoče přece můžu spadnout kdykoliv, to má čas ????.

Přeju vám hodně radosti z poznávání a objevování,
Radka

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost

Tento jedinečný kurz mediace je určen pouze 9 vybraným studentům. Podívejte se, čím je kurz výjimečný a proč má smysl jej absolvovat. Podejte si přihlášku ještě dnes.

© JUDr. Radka Medková | všechna práva vyhrazena
ochrana osobních údajů | cookies |obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top